Gizlilik

   Kardiyopedi servisleri, sisteme bağlanan kullanıcılarının IP Adreslerini web sitesi kayıtlarında bağlantı tarihi, saati ve sistemden istenen adres ve/veya sayfalar bazına kaydetmektedir. Bu bilgiler gerek sistem güvenliği, gerekse olası kullanıcı problemlerinin çözümünde anahtar bilgiler olup, kullanıcı kişisel bilgileriyle ilişkili değildir. Bu bilgiler 5651 sayılı Kanun’un Yer Sağlayıcılara getirdiği yükümlülükler kapsamında saklanmaktadır.

    Kullanıcının iletişim bilgileri gerektiği zaman kullanıcıya ulaşmamızı sağlar. Kardiyopedi, Kullanıcılarına gerekli olduğu zaman e-mail ile mesaj gönderebilir.

    Genel bir ilke olarak, Kullanıcıların kişisel bilgileri tarafımızca üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmemektedir. Örneğin, isim, soy isim, e-posta/e-mail adresleriniz gibi bilgiler başka firmalarla paylaşılmaz. 

    Videolarınızda, yorumlarınızda, profil sayfanızda verdiğiniz kişisel bilgiler, üçüncü şahıslar tarafından kullanılabilmektedir. Bu gibi durumlarda, kişisel bilgilerinizi vermek tamamıyla gönüllü olarak yaptığınız bir davranış olur ve Kardiyopedi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

    Kişisel bilgilerinize her zaman ulaşabilir ve onları güncelleyebilirsiniz. Bunların içerisinde, ünvanınız, uzmanlık alanınız, çalıştığınız kurum, telefon numarası, ve şifreniz mevcuttur.

Güvenlik

    Kardiyopedi sistemleri güvenlik için gerekli tedbirleri almaya özen göstermiştir. Bütün kullanıcı hesapları korunmaktadır. Kullanıcılarımızın, şifrelerini unutması durumunda e-posta/e-mail adreslerine yeni şifreleri gönderilecektir. Güvenlik nedeniyle, şifreler kullanıcının kayıtlı olduğu e-posta/e-mail adresi dışında başka bir adrese bildirilmez.

Katılın

    Videolara, görsellere, tartışmalara yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, klinik gözlemleriniz ve deneyimlerinizi paylaşmanız ve bildiğiniz çok küçük bir bilgiyi bile bir başkasına öğretmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan kaçınmayın.