About Us

Video

e-mail

Hakkımızda

Mart 2015’ te kurulan kardiyopedi.com kardiyoloji bilimini içeren konularda eğitim alan tıp fakültesi öğrencilerinden, sağlık profesyönellerine kadar geniş yelpazedeki meslektaşlarımıza internet olan heryerde istedikleri an faydalanabilecekleri öğrenim içeriklerini sunmayı amaçlamaktadır.

Kardiyopedi.com ekibi olarak görsel (video temelli) eğitimin son derece önemli olduğuna inanıyoruz. İzleyin, durdurun, tekrar tekrar izleyin, sorular sorun, bilgilerinizi paylaşın ama sonuç olarak öğrenin ve öğretin.

Kardiyopedi video ve görsel arşivi hızla çoğalmakta, zaman içerisinde meydana gelebilecek karışıklıkları önlemek adına videoların ve görsellerin açıklama kısımlarına hashtag' ler konulmuştur, arama kutucuğuna ilgilendiğiniz konuları yazarak istediğiniz içeriğe anında ulaşabilirsiniz. Yine hazırlık aşamasında videoların kolay anlaşılabilir olması açısından uzunlukları ortalama 4-6 dakika ile sınırlı tutulmuştur. Her video ve görselin altında yorum kısımları bulunmaktadır. Bu alanlarda bilgi paylaşımında bulunmanız bizi son derece mutlu edecektir.

Her türlü soru, görüş, öneri ve istekleriniz için kardiyopedi@gmail.com  veya bilgi@kardiyopedi.com  adreslerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Advertising
Advertise here

Description of your company, product or service