Help

Ödemeler Hakkında

 

Kardiyopedi.com site içerikleri sadece üyelere özeldir. Temel olarak video ve görsel içeriklerin paylaşıldığı sitemizde yüksek bant genişliği giderlerinin karşılanabilmesi ve kullanıcılarımızın siteyi kesintisiz bir şekilde kullanabilmesi için yıllık aidat sistemi getirilmiştir.

1 yıldır üzerinde çalıştığımız bu proje, kullanım kolaylığının yanısıra birçok yeni özelliği ile önceki siteden ayrılmaktadır. Proje geliştirilerek yoluna devam edecektir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde varsayılan ödeme seçeneği olarak Kredi Kartı gelecektir. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız. Destekleyen bankalar için Kredi Kartı Ödemelerinde “3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. 3D ödeme için “3D Secure” seçeneğini tıklayınız.

3D Secure Nedir?

3D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

3D Secure Neden Güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.

3D Secure ile nasıl işlem yapabilirim?

Sipariş onayla butonuna tıkladığınızda, kredi kartına ilişkin işlem yapılacak bankaya göre form gelecektir. Kullanılan kredi kartı 3D Secure sistemine henüz kayıt edilmemiş ise “Aktivasyon Formu” gelir. Bilgileriniz bankadan doğrulandığı takdirde siparişiniz onaylanır. (3D Secure sayfasının açılması için Pop-Up engelleyicilerinizin kapalı olması gerekmektedir.

İade koşulları nelerdir?

- Yöneticilerimiz tarafından yapılan incelemeler sonucunda herhangi bir kullanıcının sağlık profesyöneli olmadığı saptandığı durumlarda ilgili kişinin üyeliği, bilgisi dahilinde askıya alınarak ödemesi tekrar iade edilecektir.

- 24 saat içerisinde bilgi@kardiyopedi.com adresine yapılan tüm iade talepleri koşulsuz gerçekleştirilecektir.

İadenin kişinin kartına ulaşması ilgili bankanın iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, Biostat sağlık hizmetleri ltd. şti. tarafından tutulmamaktadır.

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, Biostat sağlık hizmetleri ltd. şti. tarafından tutulmamaktadır.

 

Genel Bilgiler

 

Embed( sitene ekle) özelliği sitemizde bulunmamaktadır. Sadece sosyal paylaşım alanlarında paylaşımda bulunabilirsiniz.

Kardiyopedi.com anasayfasının sağ üst köşesinde bulunan upload bölümüne girerek vakalarınızı yükleyebilirsiniz.

Kardiyopedi.com videolarını izleyebilmeniz için bilgisayarınızda “Flash Player” adlı eklentinin yüklü olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda bu yüklü değilse lütfen yükleyiniz.

Kardiyopedi.com videolarından ses gelmesi için "Shockwave Plug-In" eklentisinin bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda bu eklenti yüklü değil ise lütfen yükleyiniz.

İlgili kişinin profiline giderek kişiyi engelleyebilirsiniz. (follow ve message sekmesinin yanındaki butondan "Block User" seçeneğini kullanarak). İstediğiniz zaman tekrar block' u kaldırabilirsiniz.

Profil sayfanıza giderek "Password" sekmesi altında gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

 

İçerikler Hakkında

 

1-Bu bölüme günlük pratiğiniz enasında karşılaştığınız klinik durumlara ait, eğitici vasıfta olan FOTOĞRAF yada VİDEO yüklenebilmektedir.

2-Hasta ile ilgili hiçbir bilginin (Ad-soyad, TC Kimlik No, Sosyal Güvenlik Numarası, Telefon no, vs) veya hastayı identifiye edebilecek hiçbir bölgenin (yüz, spesifik bir dövme vs) görsel materyal üzerinde olmadığından emin olunmalıdır.

3-Yüklenen görseller klasik de olabilir, nadir görülen bir bulgu da olabilir, olmazsa olmazımız görselin eğitici vasıfta olmasıdır.

4-Siteye yüklenecek fotoğrafın, arşiv oluşturulabilmesi ve isteyenin bundan faydalanması için yüksek kalitede olması önemlidir. Düşük kalitedeki görseller yayınlanmayacaktır.

Kardiyopedi.com anasayfasının sağ üst köşesinde bulunan "UPLOAD" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli alanları doldurduktan sonra "SEND" butonuna tıkladığınızda görseliniz birkaç saniye içinde yüklenecektir.

Böyle bir sınırlama yok. Yükleme sayfasında "Görsel Ekle" dediğinizde açılan sayfada istediğiniz kadar görsel seçebilirsiniz. Aynı zamanda görsel veya görsellerle beraber konuyla ilgili( kısa anjiyo veya eko) videolarınız varsa onlarıda seçip yükleyebilirsiniz.

Videolarız ".mp4" Görselleriniz ".png .jpeg .gif" formatlarında olmalıdır.

Sitemizde herhangi bir bekleme veya onay süresi yoktur. İçerikleriniz anında yayınlanır.

İlgili içeriğin sayfasına giderek alt kısımda bulunan "edit", "delete" butonlarından düzenlemelerinizi yapabilirsiniz.

Profil sayfanızda yüklediğiniz vakalar, takip ettikleriniz, takipçileriniz ve more seçeneği mevcut. En sondaki seçeneğe geldiğinizde(more) listelerinizi ve projelerinizi görebilirsiniz. Liste oluşturmak için "Lists" , proje oluşturmak için "Projects" seçeneklerine tıklayarak listeler veya projeler oluşturabilirsiniz.

Evet boyut sınırlaması var. Tek seferde toplam 10Mb boyutunda içerik yükleyebilirsiniz.

İstediğiniz kadar içerik yükleyebilirsiniz.

Advertising
Advertise here

Description of your company, product or service