S.S.S

Genel Sorular

Kardiyopedi'ye kimler katılabilir?

Kardiyopedi, hekimler, tıp öğrencileri, hemşireler ve diğer sağlık profesyonelleri içindir. Sağlık profesyoneli değilseniz Kardiyopedi'yi kullanmayın.

Nasıl üye olurum?

Buraya giderek kaydolabilirsiniz: Kayıt ol. Kaydolmak için kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Uzmanlığınız listede yoksa, lütfen mümkün olan en yakın seçeneği seçin.

Şifremi nasıl sıfırlarım?

Şifrenizi buradan sıfırlayabilirsiniz: Şifremi Sıfırla. Sıfırlama bağlantısını içeren bir e-posta almazsanız, lütfen Spam klasörünüzü kontrol edin ve doğru e-posta adresini yazdığınızdan emin olun.

Videoları izleyemiyorum. Ne yapmalıyım?

Tarayıcınızın önbelleğini ve çerezlerini temizlemeyi deneyin veya farklı bir internet tarayıcısı, örneğin Chrome veya Firefox kullanmayı deneyin. Bu sorunu çözmezse, bilgi@kardiyopedi.com adresinden bizimle iletişime geçin ve yaşadığınız sorunla ilgili biraz daha fazla bilgi sağlayın. Mümkünse lütfen sorunun bir ekran görüntüsünü sağlayın.

Kayıt oldum ama engellendim, neden? Yasaklandım, nasıl erişebilirim?

Kardiyopedi, hekime özel bir topluluktur. Topluluğumuzun kalitesini sağlamak için, her tescil ettirenin bir doktor veya sağlık topluluğunun bir üyesi olduğundan emin oluruz. Yanlışlıkla engellendiyseniz, lütfen bir e-posta gönderin bilgi@kardiyopedi.com

Videoları nasıl bulurum?

Üstteki arama çubuğunu kullanabilir veya kategorileri kullanarak videolara göz atabilirsiniz.

Nasıl yorum yazarım?

Her videonun altında bir yorum kutusu bulunur, mesajınızı oraya yazın ve Gönder'e tıklayın.

Videolar bilgisayarıma indirilebilir mi?

Tüm videolar yayınlanır. Bilgisayarınıza indirilemezler. Fakat eğitime yönelik herhangi bir amaç için kullanacaksanız (toplantı,ders vs)  bilgi@kardiyopedi.com adresine istediğiniz videoları yazarsanız size gönderebiliriz.

Hastalar videoları görebilir mi?

Hayır, Kardiyopedi sadece sağlık profesyonellerine yönelik bir topluluktur.

Nasıl video yüklerim?

Bu özellik şuan için devre dışı bırakılmıştır.

Yaklaşan web seminerlerini nerede görebilirim?

Kardiyopedi anasayfasının sağ alt köşesinde Son Etkinlikler bölümünde yaklaşan seminerleri görebilirsiniz.

Seminer düzenleyeceğim Kardiyopedi'de nasıl bilgilendirme yaparım?

Düzenleyeceğiniz seminer ile ilgili bilgileri profiliniz-->etkinlikler bölümüne giderek "içerik oluştur" kısmından ekleyebilirsiniz. Buraya eklediğiniz bilgiler anasayfada görünür.

Kardiyopedi'de canlı yayın yapacak mısınız?

Canlı yayın özelliğimiz var. Bu alanı biraz daha geliştirmek istiyoruz. En kısa zamanda aktif hale getireceğiz.

Web seminerleri kaydediliyor mu?

Evet, tüm web seminerleri kaydedilir ve canlı etkinlikten sonraki bir veya iki hafta içinde kullanıma sunulur. Geçmişteki tüm web seminerleri burada görüntülenebilir: Kayıtlı seminerleri görüntüle

Playlist nasıl oluşturabilirim?

Video izleme sayfasına gidin. Burada "Kaydet" seçeneği bulunur. Kaydet'e tıkladığınızda sistem size ister daha sonra izle'ye ekle, istersenizde yeni playlist oluştur seçenekleri sunar. Yeni playlist oluştura tıklayın bilgileri doldurup kaydedin. Playlistiniz hazır!. Artık her videoyu kaydet'e tıklayarak istediğiniz playlist'e ekleyebilirsiniz.

Oluşturduğum Playlistleri göremiyorum?

Playlistleri profil sayfanızda "Playlist" başlığı altında görebilirsiniz.

Kardiyopedi gizliliğimi nasıl koruyor?

Kardiyopedi'nin Gizlilik Politikası, Kardiyopedi'nin kullanım bilgileriyle nasıl etkileşimde bulunduğunu tanımlar. Gizlilik politikasının tamamını burada bulabilirsiniz: Gizlilik Politikası